Anmälan till Stängseldagen 9 februari 2023

Nu är det dags att anmäla sig till stängseldagen 2023!

Plats och Tid:
Scandic Hotell Elmia, 9 februari 2023

Rumsbokning:
Ange kod ”PRO15SE” eller ”Stängseldagen” vid bokning.

Anmälan till stängseldagen 2023

Anmälan till stängseldagen 2023

Deltagare

Vi bokar ev. hotellrum själva! *
Samtycke registrering av personuppgifter *
Samtycke för registrering av ovan uppgifter och samtycke för publicering av foto I samband med din anmälan till Stängseldagen registrerar vi inmatade personuppgifter i lista, för det behövs ditt samtycke. Vi ber dig även att samtycka för publicering av foton på föreningens hemsida från Stängseldagen evenemanget där ovan deltagare ev. kan förekomma i bild. Ifall du önskar mer information om vår hantering av personuppgifter eller önskar återkalla samtycken eller har klagomål kontakta i första hand vårt kansli på kansli@dev.stangselforeningen.se. Kontaktväg till tillsynsmyndigheten Datainspektionen är 08-6576100.
reCAPTCHA
Categories: Nyheter
Dela