Anmälan stängseldagen 2024

Nu kan du anmäla dig till stängseldagen 2024!

Plats och tid:

Scandic Infra City
Kanalvägen 10, 194 61 Upplands Väsby

Start klockan 10:00
8 Februari 2024

Bokningskod vid bokning av hotellrum: BSVE070224


ANMÄLAN

Anmälan till stängseldagen 2024

Deltagare

Vi bokar ev. hotellrum själva! *
Samtycke registrering av personuppgifter *
Samtycke för registrering av ovan uppgifter och samtycke för publicering av foto I samband med din anmälan till Stängseldagen registrerar vi inmatade personuppgifter i lista, för det behövs ditt samtycke. Vi ber dig även att samtycka för publicering av foton på föreningens hemsida från Stängseldagen evenemanget där ovan deltagare ev. kan förekomma i bild. Ifall du önskar mer information om vår hantering av personuppgifter eller önskar återkalla samtycken eller har klagomål kontakta i första hand vårt kansli på kansli@dev.stangselforeningen.se. Kontaktväg till tillsynsmyndigheten Datainspektionen är 08-6576100.
reCAPTCHA

Categories: Nyheter
Dela