Anmälan till Stängseldagen 17 mars 2022

Nu är det dags att anmäla sig till stängseldagen.

Plats: Sunlight Hotel Conference & Spa i Nyköping

Rumsbokning:
Mejla booking@sunlight.se eller ring 0155-20 50 00.
Ange ”Stängseldagen”, ordernummer 1102116 .

Anmälan stängseldagen

Anmälan stängseldagen

Deltagare

Vi bokar ev. hotellrum själva! *
Samtycke registrering av personuppgifter *
Samtycke för registrering av ovan uppgifter och samtycke för publicering av foto I samband med din anmälan till Stängseldagen registrerar vi inmatade personuppgifter i lista, för det behövs ditt samtycke. Vi ber dig även att samtycka för publicering av foton på föreningens hemsida från Stängseldagen evenemanget där ovan deltagare ev. kan förekomma i bild. Ifall du önskar mer information om vår hantering av personuppgifter eller önskar återkalla samtycken eller har klagomål kontakta i första hand vårt kansli på kansli@dev.stangselforeningen.se. Kontaktväg till tillsynsmyndigheten Datainspektionen är 08-6576100.
reCAPTCHA
Categories: Nyheter
Dela